Göz protez


Birçok nedeni gibi bir protez bir hastalık, kaza veya Konjenital malformasyonlar gibi giyen gerektirebilir. Bu sadece bir kozmetik ve psikolojik işlevi vardır, Schrupfungen da engelledi, Ayrıca göz çukuru mümkün enfeksiyonlara karşı korunmaktadır. Özellikle çocuklarda, bu yüz simetrisi gelişimini destekler. Göz protezleri en büyük olası konfor sağlamak ve doğal bir görünüm sağlamak için bizim Enstitüsü'nün son derece dikkatli ile üretilmektedir.
Kusursuz bir kopya olarak göz çukuru için uyarlanmış ve bunu takmak göze batmayan sağlar. Bu nedenle de hastanın kendine güven doğar. Sanat gözleri camdan veya Plastik'i kullandık. Karar özel durumlarına, uyumluluk ve özel gereksinimlerinize bağlıdır. Tüm sanat gözler olarak yasal gereksinimlerini karşılamak.

Plastik göz protezleri
Bizim kırılmaz plastik protez Medikal plastik PMMA üretiyoruz. Plastik bir protez üretimi için süreç çok karmaşıktır: Torna, freze, parlatma, boya, erime, yapıştırma, vs.). Plastik bir protez protez bir cam pahalıdır. Aksine, bu ışık ve kırılmaz camdır. O kadar 4 yıl için takılabilir.

Gerçek bir sanat ve zanaat olarak oküler protez.